HAIRSPRAY
Slávny broadwayský muzikál, ktorého dej sa odohráva v televíznom štúdiu počas súťaže Miss Lak na vlasy.
V priebehu 120-tich minút sa diváci môžu tešiť na skvelé herecké výkony, množstvo tanečných kreácií a podmanivej hudby.
S troškou nadsádzky a úsmevu poodhalíme množstvo intríg a zákernosti, ktoré sa počas takýchto súťaží dejú...

Úspešný broadwayský muzikál Hairspray, ktorý preslávila aj jeho filmová podoba s Niki Blonsky, Michelle Pfeiffer, Johnom Travoltom, Christopherom Walkenom a Queen Latifah.....

Píše sa rok 1962, Baltimore, USA. Bacuľatá stredoškoláčka Tracy si prelakuje svoj natupírovaný vysoký účes lakom na vlasy a vykročí do ulíc v ústrety novému dňu. Napriek svojim neprehliadnuteľným rozmerom miluje tanec a sníva o tom, že sa stane hviezdou televíznej tanečnej show. Na ceste za splnením svojho sna musí prekonať veľa prekážok, ktoré nesúvisia iba s jej telesnými proporciami: počiatočný odpor jej matky, nenávisť televíznej producentky a jej protežovanej dcéry a dokonca aj rasovej segregácie.

Muzikál je plný humoru, retro pesničiek aj náročných choreografií , v rýchlom tempe sa striedajú scény citlivé, vtipné , komorné aj plné tanca a energie zo života.

V réžii Štefana Kožku sa predstavia hosťujúci umelci Sisa Sklovska, Peter Sklár, Jevgenij Libezňuk, Vladimír Jedľovský, členovia hereckého súboru Divadla Nová scéna.
HairSpray-Sisa Sklovska.jpg HairSpray.jpg